Power supply: switched-mode; LED; 90W; 54÷240VDC; 250÷1000A; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OTI DALI 90/220-240/1A0 LT2 L
Tootja: ams OSRAM
Tootja tootekood: OTI DALI 90/220-240/1A0 LT2 L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 90W; 54÷240VDC; 250÷1000A; IP20
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 90W |
| Operating temperature | -25...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 280x30x21mm |
| Efficiency | 94% |
| Electrical connection | terminal block |