Sensor: photoelectric; Range: 30÷30mm; PNP / NO; Usup: 11÷30VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OTQ40100
Tootja: IPF ELECTRONIC
Tootja tootekood: OTQ40100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: photoelectric; Range: 30÷30mm; PNP / NO; Usup: 11÷30VDC
| Supply voltage | 11...30V DC |
| Max. operating current | 50mA |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Series | OT |
| Output configuration | PNP / NO |
| Type of sensor | photoelectric |
| Operation mode | background suppress |
| Switching frequency max | 1kHz |