Enclosure: for remote controller; X: 51mm; Y: 95mm; Z: 17mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OVO-2.7
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: OVO-2.7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 51mm; Y: 95mm; Z: 17mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Version | hollowed area for foil keypad, with battery compartment |
| Dimension Y | 95mm |
| Body colour | light grey |
| Dimension X | 51mm |
| Dimension Z | 17mm |
| Number of buttons | 0 |