Enclosure: for remote controller; X: 43mm; Y: 55mm; Z: 14mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OVO-3/3.4 -AS
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: OVO-3/3.4 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 43mm; Y: 55mm; Z: 14mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Version | with battery compartment |
| Dimension Y | 55mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 43mm |
| Dimension Z | 14mm |
| Number of buttons | 3 |
| Actuator colour | blue |