Sensor: photoelectric; PNP NO; transmitter-receiver; Mat: PA6.6
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OY200120
Tootja: IPF ELECTRONIC
Tootja tootekood: OY200120
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: photoelectric; PNP NO; transmitter-receiver; Mat: PA6.6
| Supply voltage | 10...35V DC |
| Max. operating current | 200mA |
| IP rating | IP67 |
| Number of pins | 3 |
| Body material | PA6.6 |
| Supply current | 30mA |
| Resolution | 1,5µm |
| Output configuration | PNP NO |
| Type of sensor | photoelectric |
| Connection | connector M12 |
| Operation mode | transmitter-receiver |