Sensor: photoelectric; Range: 500mm; PNP / NC; Usup: 12÷24VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OYQ40203
Tootja: IPF ELECTRONIC
Tootja tootekood: OYQ40203
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: photoelectric; Range: 500mm; PNP / NC; Usup: 12÷24VDC
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Max. operating current | 50mA |
| Operating temperature | -25...55°C |
| IP rating | IP67 |
| Supply current | 15mA |
| Range | 500mm |
| Output configuration | PNP / NC |
| Type of sensor | photoelectric |
| Operation mode | transmitter-receiver |
| Switching frequency max | 1kHz |