Relay: electromagnetic
Kordarv:
20.0
Minimum quantity:
40.0
Tootekood:
OZ-SH-112L1200
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: OZ-SH-112L1200
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Leads | for PCB |
| Height | 20.6mm |
| Coil resistance | 270Ω |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 16A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil current | 44.4mA |