OZ-SH-124L294
Kordarv:
20.0
Minimum quantity:
40.0
Tootekood:
OZ-SH-124L294
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: OZ-SH-124L294
Spetsifikatsioon tootele OZ-SH-124L294
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Leads | for PCB |
| Contact material | AgCdO |
| Height | 20.6mm |
| Body dimensions | 29.2x12.8x20.6mm |
| Current rating | 16A |
| Coil resistance | 1.1kΩ |
| Rated coil voltage | 24V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 16A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 20ms |
| Release time | 8ms |
| Coil current | 21.8mA |