Relay: electromagnetic
Kordarv:
20.0
Minimum quantity:
60.0
Tootekood:
OZ-SS-124LM1200
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: OZ-SS-124LM1200
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Leads | for PCB |
| Current rating | 16A |
| Rated coil voltage | 24V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 20ms |
| Release time | 8ms |
| Coil current | 21.8mA |