Enclosure: for remote controller; X: 36mm; Y: 50mm; Z: 15mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P-10 BK
Tootja: MASZCZYK
Tootja tootekood: P-10 BK
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 36mm; Y: 50mm; Z: 15mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Dimension Y | 50mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 36mm |
| Dimension Z | 15mm |
| Kit contents | 2 screws |
| Number of buttons | 1 |
| Enclosure description | hole for LED |