Enclosure: for remote controller; X: 39mm; Y: 51mm; Z: 15mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P-101 BK
Tootja: MASZCZYK
Tootja tootekood: P-101 BK
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 39mm; Y: 51mm; Z: 15mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Dimension Y | 51mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 39mm |
| Dimension Z | 15mm |
| Kit contents | snaps and screws |
| Number of buttons | 2 |
| Enclosure description | battery compartment, hole for LED |