Enclosure: for remote controller; X: 36mm; Y: 59mm; Z: 13mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P-102 GY/BL -AS
Tootja: MASZCZYK
Tootja tootekood: P-102 GY/BL -AS
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 36mm; Y: 59mm; Z: 13mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Dimension Y | 59mm |
| Body colour | dark grey |
| Dimension X | 36mm |
| Dimension Z | 13mm |
| Number of buttons | 4 |
| Actuator colour | blue |