Enclosure: for remote controller; X: 29mm; Y: 62mm; Z: 9mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P-11B/1 BK
Tootja: MASZCZYK
Tootja tootekood: P-11B/1 BK
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 29mm; Y: 62mm; Z: 9mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Dimension Y | 62mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 29mm |
| Dimension Z | 9mm |
| Kit contents | screw x1 |
| Number of buttons | 1 |
| Enclosure description | compartment for two R6 batteries |