Enclosure: for remote controller; X: 37mm; Y: 75mm; Z: 14mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P-14/2 BK
Tootja: MASZCZYK
Tootja tootekood: P-14/2 BK
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 37mm; Y: 75mm; Z: 14mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Dimension Y | 75mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 37mm |
| Dimension Z | 14mm |
| Kit contents | screw x1 |
| Number of buttons | 2 |
| Enclosure description | battery compartment |