Enclosure: for remote controller; X: 38mm; Y: 65mm; Z: 16mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P-15N BK
Tootja: MASZCZYK
Tootja tootekood: P-15N BK
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 38mm; Y: 65mm; Z: 16mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Dimension Y | 65mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 38mm |
| Dimension Z | 16mm |
| Kit contents | 3x screw |
| Number of buttons | 1 |
| Enclosure description | battery compartment, hole for LED, place for transmitting diode |