Enclosure: for remote controller; X: 35mm; Y: 50mm; Z: 10mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P-17/GY
Tootja: MASZCZYK
Tootja tootekood: P-17/GY
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 35mm; Y: 50mm; Z: 10mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Dimension Y | 50mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 35mm |
| Dimension Z | 10mm |
| Kit contents | 2 screws |
| Enclosure description | 3 holes for LEDs covered by common filter, battery compartment |