Enclosure: for remote controller; X: 38mm; Y: 72mm; Z: 15mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P-3/BK-GD
Tootja: MASZCZYK
Tootja tootekood: P-3/BK-GD
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 38mm; Y: 72mm; Z: 15mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Dimension Y | 72mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 38mm |
| Dimension Z | 15mm |
| Number of buttons | 4 |
| Actuator colour | yellow |