White; Plug socket strip: supply; Len: 1.5m; 400g; 50Hz; 16A; 230V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P 3125
Tootja: PEAKTECH
Tootja tootekood: P 3125
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele White; Plug socket strip: supply; Len: 1.5m; 400g; 50Hz; 16A; 230V
| Colour | white |
| Maximum current | 16A |
| Cable length | 1.5m |
| Dimensions | 100x60x120mm |
| Frequency | 50Hz |
| Input voltage | 230V |
| Socket variant | EU x2, USB x2 |
| Type of plug socket strip | supply |