Enclosure: for remote controller; X: 36mm; Y: 54mm; Z: 12mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P-32BK
Tootja: MASZCZYK
Tootja tootekood: P-32BK
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 36mm; Y: 54mm; Z: 12mm; ABS
| IP rating | IP20 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Dimension Y | 54mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 36mm |
| Dimension Z | 12mm |
| Number of buttons | 4 |
| Actuator colour | black |