Spectrum analyzer; Band: 10M÷2,2GHz; In.imp: 50Ω; 9kHz÷2.2GHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P 4135
Tootja: PEAKTECH
Tootja tootekood: P 4135
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spectrum analyzer; Band: 10M÷2,2GHz; In.imp: 50Ω; 9kHz÷2.2GHz
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Interface | LAN, RS232, USB, VGA |
| Dimensions | 365x155x300mm |
| Frequency | 9kHz....2.2GHz |
| Display resolution | 800x480 |
| Input impedance | 50Ω |
| Kind of input connector | N female |
| Kind of output connector | N female |
| Trigger | video signal |
| Standard equipment | mains cable, USB cable, user's manual |
| Type of meter | spectrum analyzer |