Crocodile clip; 10A; black,red; Grip capac: max.25mm; 1kV; L: 100mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P 7015
Tootja: PEAKTECH
Tootja tootekood: P 7015
Spetsifikatsioon tootele Crocodile clip; 10A; black,red; Grip capac: max.25mm; 1kV; L: 100mm
| Colour | black, red |
| Length | 100mm |
| Current rating | 10A |
| Quantity in package | 2 |
| Rated voltage | 1kV |
| Conform to the norm | CAT III 1000V, EN 61010 |
| Grip capacity | ≤ 25mm |
| Type of test accessories | crocodile clip |
| Socket size | 4mm |