Enclosure: for remote controller; X: 36mm; Y: 46mm; Z: 11mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P-96
Tootja: MASZCZYK
Tootja tootekood: P-96
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 36mm; Y: 46mm; Z: 11mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Dimension Y | 46mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 36mm |
| Dimension Z | 11mm |
| Number of buttons | 2 |
| Actuator colour | blue |