Inductor: wire
Kordarv:
250.0
Minimum quantity:
250.0
Tootekood:
P0250.154NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: P0250.154NLT
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 250mΩ |
| Operating temperature | -40...130°C |
| Tolerance | ±15% |
| Operating current | 1.5A |
| Inductance | 150µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 2.6A |
| Test frequency | 100kHz |
| Max resistance | 250mΩ |