Common mode; SMD; 530uH; ±35%; -40÷120°C; W: 25.4mm; H: 10.03mm; 15mΩ
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P0527NLT
Tootja: PULSE
Tootja tootekood: P0527NLT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Common mode; SMD; 530uH; ±35%; -40÷120°C; W: 25.4mm; H: 10.03mm; 15mΩ
| Mounting | SMD |
| Max. operating current | 7.2A |
| Operating temperature | -40...120°C |
| Tolerance | ±35% |
| Width | 25.4mm |
| Impedance | 15mΩ |
| Inductance | 530µH |
| Type of inductor | common mode |