Inductor: wire
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
21.0
Tootekood:
P0596NL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: P0596NL
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.5mΩ |
| Operating temperature | -40...130°C |
| Tolerance | ±15% |
| Height | 12.7mm |
| Operating current | 24A |
| Inductance | 8µH |
| Type of inductor | wire |