Thyristor: TSS
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
P1101SDLRP-LF
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: P1101SDLRP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: TSS
| Mounting | SMD |
| Case | DO214AA, SMB |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 95V |
| Max. forward impulse current | 50A |
| Breakover voltage | 130V |
| Application | SLIC equipment |