Inductor: wire
Kordarv:
900.0
Minimum quantity:
900.0
Tootekood:
P1167.123NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: P1167.123NLT
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 57mΩ |
| Operating temperature | -40...130°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 4.8mm |
| Operating current | 1.9A |
| Inductance | 12µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 24MHz |
| Saturation current | 1.9A |
| Test frequency | 100kHz |
| Max resistance | 57mΩ |