Tootekood: P1167.123NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: P1167.123NLT
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Max resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 57mΩ
Operating temperature -40...130°C
Tolerance ±20%
Height 4.8mm
Operating current 1.9A
Inductance 12µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 24MHz
Saturation current 1.9A
Test frequency 100kHz
Max resistance 57mΩ