Tootekood: P1167.823NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: P1167.823NLT
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 350mΩ
Operating temperature -40...130°C
Tolerance ±20%
Operating current 700mA
Inductance 82µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 8MHz
Saturation current 700mA
Test frequency 100kHz