Inductor: wire
Kordarv:
900.0
Minimum quantity:
900.0
Tootekood:
P1167.823NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: P1167.823NLT
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 350mΩ |
| Operating temperature | -40...130°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 700mA |
| Inductance | 82µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 8MHz |
| Saturation current | 700mA |
| Test frequency | 100kHz |