Switch-disconnector
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P3-63/M4/HI11/K2-PG
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: P3-63/M4/HI11/K2-PG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch-disconnector
| Mounting | for building in |
| Operating temperature | -25...40°C |
| Switches features | locking with a padlock |
| Series | P |
| Current rating | 63A |
| Maximum power | 30kW |
| Integrated auxiliary contacts | NC + NO |
| Stable positions number | 2 |
| Type of protection | switch-disconnector |
| Stable positions description | OFF-ON |