Enclosure: with panel; 50; X: 82mm; Y: 130mm; Z: 27mm; aluminium
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P31150201 -AS
Tootja: RETEX
Tootja tootekood: P31150201 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: with panel; 50; X: 82mm; Y: 130mm; Z: 27mm; aluminium
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | with panel |
| Dimension Y | 130mm |
| Body colour | graphite |
| Dimension X | 82mm |
| Dimension Z | 27mm |
| Panel material | ABS |
| Panel colour | black |