Enclosure: 19" standard; 180; 1U; 263mm; light grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P32180011 -AS
Tootja: RETEX
Tootja tootekood: P32180011 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: 19" standard; 180; 1U; 263mm; light grey
| Enclosure material | steel |
| Body colour | light grey |
| Dimension X | 482mm |
| Kit contents | enclosure (bottom and sides), front panel, rear and upper housing |
| Standard | 19" |
| Enclosure description | 3mm thick aluminium front panel, version - 1mm thick epoxy painted steel |
| Useful height (U) | 1 U |
| Panel colour | silver |