Enclosure: 19" standard; 180; 3U; 263mm; light grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P32180031 -AS
Tootja: RETEX
Tootja tootekood: P32180031 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: 19" standard; 180; 3U; 263mm; light grey
| Enclosure material | steel |
| Body colour | light grey |
| Kit contents | enclosure (bottom and sides), front panel, rear and upper housing |
| Standard | 19" |
| Depth | 263mm |
| Enclosure description | 3mm thick aluminium front panel, version - 1mm thick epoxy painted steel |
| Useful height (U) | 3 U |
| Panel colour | silver |