Enclosure: desktop; ABOX; X: 195mm; Y: 120mm; Z: 62mm; ABS; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P33020101
Tootja: RETEX
Tootja tootekood: P33020101
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: desktop; ABOX; X: 195mm; Y: 120mm; Z: 62mm; ABS; grey
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | desktop |
| Version | with panel |
| Dimension Y | 120mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 195mm |
| Dimension Z | 62mm |
| Panel material | aluminium |
| Panel colour | natural |