Enclosure: desktop; ABOX; X: 268mm; Y: 185mm; Z: 117.5mm; ABS; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P33020103
Tootja: RETEX
Tootja tootekood: P33020103
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: desktop; ABOX; X: 268mm; Y: 185mm; Z: 117.5mm; ABS; grey
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | desktop |
| Version | with panel |
| Dimension Y | 185mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 268mm |
| Dimension Z | 117.5mm |
| Panel material | aluminium |
| Panel colour | natural |