Enclosure: desktop; ABOX; X: 400mm; Y: 230mm; Z: 86.5mm; ABS; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P33020114
Tootja: RETEX
Tootja tootekood: P33020114
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: desktop; ABOX; X: 400mm; Y: 230mm; Z: 86.5mm; ABS; black
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | desktop |
| Version | with panel |
| Dimension Y | 230mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 400mm |
| Dimension Z | 86.5mm |
| Panel material | aluminium |
| Panel colour | natural |