Thyristor: TSS
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
P3502SALRP-LF
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: P3502SALRP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: TSS
| Mounting | SMD |
| Case | DO214AA, SMB |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | double series, unidirectional |
| Max. off-state voltage | 320V |
| Max. forward impulse current | 20A |
| Breakover voltage | 400V |
| Application | broadband equipment |