Cable; wires,DC 4,0/1,7 plug; straight; 1mm2; white; 0.5m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P40-TT-C100-050WH
Tootja: WEST POL
Tootja tootekood: P40-TT-C100-050WH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; wires,DC 4,0/1,7 plug; straight; 1mm2; white; 0.5m
| Max. operating current | 5A |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 500mm |
| Rated voltage | 100V |
| Connector variant | straight |
| Type of connection cable | mains DC |
| Cable/adapter structure | DC 4,0/1,7 plug, wires |
| Insulation colour | white |
| Length of metal part | 9mm |
| Shield structure | tinned copper braid |
| Wire cross-section shape | round |