Diode: TVS
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
P4KE18CA-DIO
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: P4KE18CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | THT |
| Case | DO15 |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | Ammo Pack |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 15.3V |
| Max. forward impulse current | 16.5A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 18V |
| Leakage current | 5µA |