Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P4KE27A-1
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: P4KE27A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | THT |
| Case | DO15 |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | Ammo Pack |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 23.1V |
| Max. forward impulse current | 11A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 27V |
| Leakage current | 5µA |