Diode: TVS
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
P4KE6.8A-1
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: P4KE6.8A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | THT |
| Case | DO15 |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | Ammo Pack |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 5.8V |
| Max. forward impulse current | 40A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 6.8V |
| Leakage current | 1mA |