Diode: TVS
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
P4SMAJ20A-AQ
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: P4SMAJ20A-AQ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 20V |
| Max. forward impulse current | 12.3A |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 22.2...24.6V |
| Leakage current | 5µA |