Sensor: thermostat; Output conf: NC; Topen: 110°C; Tclos: 90°C; 10A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P6722H
Tootja: SHALLIN ELECTRONICS
Tootja tootekood: P6722H
Spetsifikatsioon tootele Sensor: thermostat; Output conf: NC; Topen: 110°C; Tclos: 90°C; 10A
| Max. operating current | 10A |
| Body dimensions | Ø16x12mm |
| Max. operating voltage | 250V AC |
| Output configuration | NC |
| Type of sensor | thermostat |
| Connection | connectors 6,4mm |
| Opening temperature | 110°C |
| Closing temperature | 90°C |