Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P6SMA440A
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: P6SMA440A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 376V |
| Max. forward impulse current | 1A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 440V |
| Leakage current | 5µA |