Diode: TVS; 600W; 15V; 29A; bidirectional; ±5%; SMB; reel,tape
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P6SMB15CA-5
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: P6SMB15CA
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 600W; 15V; 29A; bidirectional; ±5%; SMB; reel,tape
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 12.8V |
| Max. forward impulse current | 29A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 15V |
| Leakage current | 1µA |