Diode: TVS
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
P6SMB30A TRTB
Tootja: FAGOR
Tootja tootekood: P6SMB30A TRTB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | DO214AA |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 25.6V |
| Max. forward impulse current | 14.4A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 30V |
| Leakage current | 1µA |