Diode: transil
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
P6SMB400A-1
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: P6SMB400A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 342V |
| Max. forward impulse current | 1.1A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 380...420V |
| Leakage current | 1µA |