Tootekood: P6SMBJ28CA
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: P6SMBJ28CA
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil; 600W; 31.1÷34.5V; bidirectional; ±5%; DO214AA
Mounting SMD
Case SMB
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Max. off-state voltage 28V
Max. forward impulse current 13.2A