PA2050.782NL
Kordarv: 1.0
Minimum quantity: 21.0
Tootekood: PA2050.782NL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PA2050.782NL
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele PA2050.782NL
Mounting SMD
Resistance 5.1mΩ
Operating temperature -40...130°C
Tolerance ±10%
Height 12.2mm
Inductance 7.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 18A