PA3146.301HLT
Kordarv: 460.0
Minimum quantity: 460.0
Tootekood: PA3146.301HLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PA3146.301HLT
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele PA3146.301HLT
Mounting SMD
Resistance 290µΩ
Operating temperature -40...130°C
Tolerance ±15%
Height 7.6mm
Operating current 28A
Inductance 300nH
Type of inductor wire
Saturation current 32A