Tootekood: PA4321.332NLT
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: PA4321.332NLT
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Core material
  • Type of inductor
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 5.1mm
Operating current 6.32A
Inductance 3.3µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz